212. Ženský akt
paspartováno, zaskleno. Signováno a číslováno dole
Technika: litografie
Šířka: 14 cm, výška: 20 cm, rámování: 38,5 x 29,5 cm
Konec dražby: 28.07.2019 16:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč