212. Kvasilová - Vesnička
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 18,5 cm, výška: 13 cm, rámování: 28 x 33 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč