217. Kostelík v dáli

Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kvaš, datace: 1933
Šířka: 29 cm, výška: 19 cm, rámování: 25,5 x 36 cm

Konec dražby: 08.08.2022 21:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč