217. Portrét ženy
signováno monogramem ET a datováno vpravo dole, akvarel na kartonu, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1951
Šířka: 19,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 32 x 22,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 20:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč