Konvolut 3 kusy

vyobrazení hmyzu a rostlin, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 22 cm, výška: 31 cm, rámování: 33 x 24 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 23:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč