219. Květinové zátiší
neurčený autor
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 49 cm, rámování: 64 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 21:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč