220. Vesnice
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v původním rámu, oděrky
Technika: pastel na kartonu, datace: 1923
Šířka: 96 cm, výška: 67 cm, rámování: 87 x 116 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč