22. Abstraktní kompozice

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1949
Šířka: 24,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 56,5 x 47,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:10 SELČ

Zbývá: 28d 9h 2m 21s

Vyvolávací cena: 3 300 Kč