22. Akt
signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 60 cm, rámování: 67 x 44 cm
Konec dražby: 05.03.2019 19:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč