22. Dvě postavy v krajině
nesignováno, malba nečištěna, blondel rám silně poškozen.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 60 x 70 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.12.2017 18:21 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč