22. Před domem
na reversu popsáno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 35,5 x 47 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč