22. Před domem

na reversu popsáno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 35,5 x 47 cm

Konec dražby: 12.07.2022 20:10 SELČ

Zbývá: 16d 7h 16m 57s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč