U řeky

rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 14 cm, rámování: 17 x 20,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 30.11.2021 19:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč