221. Na plovárně 2

nesignováno, vzadu doprovodný popisek, kreslená anekdota
Technika: perokresba na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 22 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 13.12.2018 21:44 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč