221. Kostelní věž
Nesignováno, nerámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 26 cm, výška: 36 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč