223. Krajina
signováno nečitelně vpravo dole, původní řezaný rám
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 64,5 x 49 cm
Konec dražby: 06.12.2017 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč