222. Zamyšlený muž
signováno vpravo dole, volný list
Technika: suchá jehla, datace: 1896
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč