Zamyšlený muž

signováno vpravo dole, volný list
Technika: suchá jehla, datace: 1896
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč