223. Schůzka na mostě
na reversu anotováno 1820, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 35 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč