225. Mostek
signováno vlevo dole slabě, paspartováno, zaskleno
Šířka: 23 cm, výška: 18 cm, rámování: 30 x 36 cm
Konec dražby: 12.12.2018 21:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč