226. Vojáci
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 27 cm, výška: 35 cm, rámování: 40 x 32 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč