227. Vzhůru
nesignováno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 74 cm, výška: 104 cm, rámování: 108 x 78 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:53 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč