229. Krajina
signováno vpravo dole
Technika: tempera
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč