228. Zimní krajina - autor Safonov
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 41 cm, rámování: 48 x 58 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč