229. Cesta vesnicí
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 35 cm, výška: 26 cm, rámování: 37 x 45 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč