229. Krajina s vodní plochou

rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 45 cm, výška: 39 cm, rámování: 50 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 21:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč