229. Krajina s vodou
rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 45 cm, výška: 39 cm, rámování: 50 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 21:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč