Andělé

signatura nenalezena, rám poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 62 cm, rámování: 78 x 105
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 12:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč