23. Satyr a nymfa - Velký formát
signatura nenalezena, rám poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 62 cm, rámování: 78 x 105 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.07.2019 12:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč