23. Dolmen v krajině
signováno vpravo dole, rám poškozen
Technika: olej na plátně
Šířka: 118 cm, výška: 77 cm, rámování: 100 x 142 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 03.05.2021 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč