23. Hory
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 50,5 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 53 x 67 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč