Kostel v dálce

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 35 x 50 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč