Pohled na chalupu

nesignováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 19 cm, výška: 15 cm, rámování: 21 x 25 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 24.11.2021 19:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč