Zátiší

volný list, signováno a datováno vlevo dole
Technika: akvarel, datace: 1970
Šířka: 35 cm, výška: 43,5 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč