23. Zátiší
volný list, signováno a datováno vlevo dole
Technika: akvarel, datace: 1970
Šířka: 35 cm, výška: 43,5 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč