230. Výhled na město
signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, na rámu drobné oděrky
Technika: litografie na kartonu, datace: 1920
Šířka: 26 cm, výška: 20 cm, rámování: 34 x 38 cm
Konec dražby: 25.09.2018 21:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč