232. Holandský motiv
signováno vpravo dole, řezbovaný rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 63 cm, rámování: 77 x 90 cm
Konec dražby: 10.02.2020 18:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč