232. Loďka u břehu
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 25,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 41 x 46 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč