236. Boj pekla s rájem
nečitelná signatura, signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 70 cm, rámování: 85 x 67 cm
Konec dražby: 07.12.2017 21:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč