Mladý houslista

Rámováno, francouzská škola 19. století
Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 13 cm, výška: 14 cm, rámování: 25 x 24 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč