236. Konvolut 7 ks rytin

"Venus Qui Se Mire" rytina Karla Jakoba Theodora podle malby Tiziana - 23 x 18 cm / Benátky - 20,5 x 27 cm / Výhled na pláž - 17 x 22 cm / Orpheus a Eurydica dle Petra Vischera ml. - 15,5 x 11,5 cm / Botanický plakát Backsippa - 19 x 11 cm / potrét zobrazujícího Wilhelma Martina Leberechta de Wette ryto Fridrichem Wilhelmem Bollingerem dle Ludwiga Buchorna - 27 x 21 cm / "La curée" ze série Galerie du Palais-Royal. Jacques Couché dle Philipse Wouwermana. Zaskleno a rámováno
Technika: mědirytina
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.05.2022 21:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč