238. Zátiší s melounem
Rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: Fixováno na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 58 x 78 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč