240. Zřícenina hradu v krajině
signováno vpravo dole nečitelně
Technika: olej na plátně, datace: 1. pol. 20.st.
Šířka: 62 cm, výška: 47 cm, rámování: 57 x 71,5 cm
Konec dražby: 07.12.2017 22:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč