Batalion

Neurčený autor, signováno vpravo dole tužkou
Technika: dřevoryt na kartonu, materiál: karton
Šířka: 28 cm, výška: 32 cm, rámování: 56 x 52 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč