24. Hradčany
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 49 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.12.2018 18:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč