24. Květiny ve váze
Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 23,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 43 x 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.10.2021 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč