Les

volný list, signováno vlevo dole
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 41,5 cm, výška: 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč