24. Miniatura - Portrét ženy

Signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v oválném kostěném rámečku
Technika: kombinovaná technika, materiál: malba na kosti
Šířka: 3 cm, výška: 4 cm, rámování: 8 x 6,5 cm

Konec dražby: 09.08.2021 20:28 SELČ

Zbývá: 4d 9h 19m 37s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč