Německá škola - Pohled na Rýn

monogramováno L. D. datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1877
Šířka: 46,5 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 49 x 60

Konec dražby: 05.09.2022 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč