Portrét ženy

signováno vpravo dole něčitelně
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: 30,5 x 23 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč