24. Rybáři
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 77 x 97 cm
Konec dražby: 10.05.2022 19:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč