240. Na jezeře
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 33 cm, rámování: 41 x 57 cm
Konec dražby: 07.06.2022 22:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč