241. Krajina se skálou
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1966
Šířka: 45 cm, výška: 53 cm, rámování: 67 x 59 cm
Konec dražby: 08.08.2022 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč