243. Dům a strom
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera, materiál: na kartonu
Šířka: 55 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 57 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč